14 Kvě

Atleti na Grand Prix v Jesolu sbírají další medaile!

Na atlety včera čekal druhý den série Grand Prix a ranní blok soutěží zahajovali mladí atleti ve skoku dalekém v kategorii T12 Janouch Oliver a Partik Tomáš, kteří i přes ranní chladné počasí bojovali ve finále o co nejlepší výkony. Na svůj druhý start nastoupila Eva Kacanu v hodu diskem, kde opět vybojovala nepopulární čtvrté místo.


Další soutěže patřili hlavně koulařům jako první nastoupili koulaři F 57 Jarda Petrouš, který vybojoval bronz a Martin Slabý, který si vylepšil své osobní maximum, Dušan Ščambura F55 a svůj prémiově první start měl v kategorii F13 Jaroslav Stránský a Patrik Hetmer. Odpolední blok zahajovali opět koulaři Michal Vimmer a Michal Pallag F37, Bohumil Šoun F33, Své osobní maximum si ve vrhu koulí vylepšil Martin Dvořák a vybojoval třetí místo, čtvrté místo získal Marek Douda a posledním koulařem dne byl Petr Vrátil F38. Večerní program patřil opět diskařům, a to Jardovi Petroušovi F57, který si v této disciplíně vyházel zlatou medaili, svůj výkon zapsal také Martin Slabý F57. Posledním závodem dne, byl disk kategorie F55, kde házel Dušan Ščambura.


Detailní výsledkový servis lze najít zde: http://www.fidalservizi.it/risultati/2023/Jesolo_WPA2023/Risultati/IndexRisultatiPerGara.html


Fotogalerie (zdroj: Vendula Šebečková):