Stolní tenis

Reprezentace:

reprezentační tým A:
Karabec Ivan (kategorie 10)
Lambert Zbyněk (7)
Horut Daniel (7)
Vít Špalek (8)
Půlpán David (9)

reprezentační tým B:
Zapletalová Michaela (9)
Spomenka Habětínková
Vladimír Tláskal

realizační tým:
vedoucí sekce: Zbyněk Lambert
zástupce hráčů: Ivan Karabec
marketing, člen sekce: Ing. František Lambert


Profily reprezentantů:


JMÉNO:    IVAN KARABEC
NAROZEN/A:    1980
ZAMĚSTNÁNÍ:    profesionální stolní tenista, trenér mládeže KLUBsten Karviná
STAV/DĚTI:    ženatý/bezdětný
KONÍČKY:    rybaření, sportovní auta – tunning, ralye
SPORT:   stolní tenis
DISCIPLÍNA/Y:    jednotlivci, družstva
KATEGORIE:   10 stojící
SPORTUJI OD ROKU:    1990
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • Paralympijský vítěz ve dvouhře z Sydney 2000
  • Mistr světa ve dvouhře 2006
  • Druhé a třetí místo na MS 2010
  • Třetí místo jednotlivci MS 2002
  • Mistr Evropy ve dvouhře 2003, 2007, 2009
  • Druhé místo jednotlivci ME 2005
  • Třetí místo jednotlivci ME 1997, 2001
  • Druhé místo družstva PH 2000
  • Druhé místo družstva MS 1998, 2002, 2006
  • Druhé místo družstva ME 2009
  • Třetí místo družstva ME 1999, 2001, 2003, 2005, 2007
  • Několikanásobný vítěz MM jednotlivých zemí
  • Několikanásobný vítěz MM ČR
  • Několikanásobný MR

TRENÉR:    Miroslav Schenk
SK/TJ:    SKST Baník Havířov


Vítek_web

JMÉNO:    VÍT ŠPALEK
NAROZEN/A:    2003
ZAMĚSTNÁNÍ:    student
STAV/DĚTI:    svobodný
KONÍČKY:    hokej, počítač a běžky
SPORT:   stolní tenis
DISCIPLÍNA/Y:    jednotlivci, družstva
KATEGORIE:   8 stojící
SPORTUJI OD ROKU:    2011
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • 17.místo Olympiáda dětí a mládeže Brno (mezi dětmi bez handicapu)
  • 9.-16.místo Bodovací turnaj ČR (v soutěži dětí bez handicapu)
  • několikanásobný krajský přeborník mládeže Karlovarského kraje (mezi dětmi bez handicapu)

TRENÉR:    Bc. Petr Gavlas
SK/TJ:    SKST Cheb



JMÉNO:    ZBYNĚK LAMBERT
NAROZEN/A:    1956
ZAMĚSTNÁNÍ:    technik
STAV/DĚTI:    ženatý/dcera
KONÍČKY:    sport, cestování (památky, příroda, historie), rodina
SPORT:   stolní tenis
DISCIPLÍNA/Y:    jednotlivci, družstva
KATEGORIE:   7 stojící
SPORTUJI OD ROKU:    1969
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • 2. místo družstva MS 2010
  • 3. místo družstva ME 2005
  • Účast na PH 2008 Peking, 2012 Londýn
  • Několikanásobný vítěz MM jednotlivých zemí
  • Několikanásobný vítěz MM ČR
  • Několikanásobný MR

TRENÉR:    Miroslav Schenk
SK/TJ:    SK ZD Pojbuky



JMÉNO:    DANIEL HORUT
NAROZEN/A:    1981
ZAMĚSTNÁNÍ:    programátor
STAV/DĚTI:    svobodný
KONÍČKY:    sport, počítače
SPORT:   stolní tenis
DISCIPLÍNA/Y:    jednotlivci, družstva
KATEGORIE:   7 stojící
SPORTUJI OD ROKU:    1994
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • Druhé místo družstva MS 2010
  • Třetí místo jednotlivci ME 2005
  • Třetí místo družstva ME 2005
  • Účast na PH 2012 Londýn
  • Několikanásobný vítěz MM jednotlivých zemí
  • Několikanásobný MR

TRENÉR:    Miroslav Schenk
SK/TJ:    MSV Studénka


PULPAN-David web

JMÉNO:    DAVID PŮLPÁN
NAROZEN/A:    1993
ZAMĚSTNÁNÍ:    student UK FTVS
STAV/DĚTI:    svobodný
KONÍČKY:    stolní tenis, nohejbal, tenis, rodina, přátelé, společnost, odpočinek
SPORT:   stolní tenis
DISCIPLÍNA/Y:    jednotlivci, družstva
KATEGORIE:   9 stojící
SPORTUJI OD ROKU:    2005, v reprezentaci od roku 2011
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • 2012 Hungarian Open: 2. místo v jednotlivcích,3. místo ve družstvech.
  • 2014 MS do 23 let ve Velké Británii: 2. místo v jednotlivcích, 1. místo ve družstvech.
  • 2014 nominován na handicapovaného sportovce roku: objev roku 2014.
  • 2016, 2017 MČR: 1. místo v jednotlivcích.
  • 2016,2017: účast na MČR „zdravých“
  • 2016 Slovakia Open: 1. místo ve družstvech.
  • 2017 Czech Open: 3. místo v jednotlivcích, 1. místo ve družstvech.

TRENÉR:    Tomáš Vrňák a Petr Kaucký
SK/TJ:    SF SKK EL Niňo Praha