Atletika

Vedení sekce atletiky ČATHS a realizační tým 2018:

Mgr. Vojtěch Pavlík – koordinátor sekce atletiky, team manažer reprezentačního týmu atletiky ČATHS
email: vojtech.pavlik.caths@gmail.com

Mgr. Iva Machová, PhD – člen komise atletiky ČATHS, odborný poradce
e-mail: iva_machova@yahoo.co.uk

Mgr. Eva Kacanu – člen komise atletiky ČATHS (AK Olomouc)
e-mail: evakacanu@seznam.cz

Jan Hrdina – člen komise atletiky ČATHS (Atletika BB)

Aneta Inochovská – člen komise atletiky ČATHS (SSK Vítkovice), trenér
email: AnetaInochovska@seznam.cz

Klára Jelínková DiS. – člen komise atletiky ČATHS (SC JÚ Praha), trenér
email: klarajelinek@gmail.com

 


Partneři reprezentace:

  • KOMERČNÍ BANKA

Pravidla zařazení do reprezentace 2018

Atletika_Pravidla pro zařazení sportovců do reprezentace pro rok 2018

Nominační kritéria 2016

atletika_nominační kritéria reprezentace 2016

 

 

 

Seznam reprezentantů:

Reprezentace „A“:

Radim Běleš

Aleš Kisý

 

Reprezentace „B“:

Eva Kacanu

Miroslava Obrová

Jaroslav Petrouš

František Serbus

Anna Muziková

Dušan Ščambura

Stanislav Náčin

Jan Vaněk

Michal Enge

Tereza Jakschová

Martin Kukla

 

Reprezentace „C“:

Přemysl Liška

Vojtěch Konečný

Michal Rotter

Jaroslav Brož

Adéla Sekyrová

Filip Vartoň

Anna Marcaníková

 

Profily reprezentantů:

 

Reprezentace „A“:

 

 

JMÉNO:    RADIM BĚLEŠ
NAROZEN/A:    1973
ZAMĚSTNÁNÍ:    Manažer spolku Apropo
STAV/DĚTI:    ženatý/2 dcery
KONÍČKY:    rybolov
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    hod diskem, hod kuželkou
KATEGORIE:   F 51
SPORTUJI OD ROKU:    1991
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • MS 1998 – 1. (kuželka), 3. (disk)
  • ME 2001 – 1. (kuželka), 1. (disk)
  • MS 2002 – 3. (disk), 4. (kuželka)
  • ME 2003 – 1. (disk), 2. (kuželka)
  • LPH 2004 – 1. (disk), 2. (kuželka)
  • ME 2005 – 3. (disk), 2. (kuželka)
  • MS 2006 – 5. (disk), 2. (kuželka)
  • MS 2011 – 2. (kuželka)
  • LPH 2012 – 2. (kuželka)
  • MS 2017 Londýn – 5.místo (kuželka)
  • ME 2018 Berlín – 4.místo (kuželka)
  • Iwas World games 2019 Sharjah – 2.místo (kuželka)
  • Iwas World games 2019 Sharjah – 2.místo (disk)

 

  • TRENÉR:    Aneta Inochovská

SK/TJ:    AOZTP Ostrava


 

JMÉNO:    ALEŠ KISÝ
NAROZEN/A:    1980
ZAMĚSTNÁNÍ:    finanční konzultant a makléř
STAV/DĚTI:    svobodný/0
KONÍČKY:    sport, auta, film, hudba, atd.
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    oštěp, disk, koule
KATEGORIE:   F 53
SPORTUJI OD ROKU:    2003
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • 2003 – ME Assen, Holandsko – 2. místo – koule
  • 2004 – LPH Athény, Řecko – 6. místo – koule, 9. místo – disk
  • 2005 – ME Espoo, Finsko – 2. místo – ostěp
  • 2006 – MS Assen Holandsko – 7. místo – koule

TRENÉR:    Ondřej Pítr
SK/TJ:    SK NMnM 

__________________________________________________________________________________________________

Reprezentace „B“:

 

 

40102027_2203461209897955_1509324286035230720_n

JMÉNO:     EVA KACANU
NAROZEN/A:   1965
ZAMĚSTNÁNÍ: 
STAV/DĚTI:    
KONÍČKY:
SPORT:    atletika
DISCIPLÍNA/Y:     koule, oštěp, disk
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU: 
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

TRENÉR:    

SK/TJ:   AK Olomouc

__________________________________________________________________________________________________

 

 

obrová

 

 

JMÉNO:     MIROSLAVA OBROVÁ
NAROZEN/A:   1975
ZAMĚSTNÁNÍ: administrativní pracovnice Austin Detonátor a.s
STAV/DĚTI:     rozvedená, syn 19let
KONÍČKY:  rockové koncerty, fanynka Vsetínského hokeje 
SPORT:    atletika
DISCIPLÍNA/Y:     koule, oštěp, disk
KATEGORIE:    F56
SPORTUJI OD ROKU:  2013
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • 3.místo na ME Grosseto 2016
  • Iwas World games Portugalsko 2x zlato hod oštěpem, hod diskem
  • Celkové první místo v ČP 2018
  • 4. misto Mistrovství Evropy 2018 Berlin – hod diskem
  • 5. misto MistrovstviEvropy 2018 Berlin – hod oštěpem
  • 2 misto Grand Prix Berlin 2018- hod diskem
  • 2.misto Grand Prix Berlin 2018- vrh kouli
  • 3.misto Grand Prix Berlin 2018- hod oštěpem
  • 2.misto Grand Prix Paříž 2018- hod oštěpem
  • Iwas World games Sharjah 2x zlato hod oštěpem, hod diskem

TRENÉR:    Aneta Inochovská

SK/TJ:   Ostrava 

__________________________________________________________________________________________________

Jarda 02

JMÉNO:   JAROSLAV PETROUŠ
NAROZEN/A:    1977
ZAMĚSTNÁNÍ:    
STAV/DĚTI:    ženatý/2
KONÍČKY:    sport,
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    disk, oštěp
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

TRENÉR:    Eva Hrdinová
SK/TJ:    Atletika Bez Bariér Pardubice

__________________________________________________________________________________________________

500_F_147124349_oV7BooXsizXXhR72RSocswxXMfj4Q5Z5

JMÉNO:    FRANTIŠEK SERBUS
NAROZEN/A:    1985
ZAMĚSTNÁNÍ:    grafik
STAV/DĚTI:    zadaný/0
KONÍČKY:    sport, PC
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    disk, kuželka
KATEGORIE:   F32
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

TRENÉR:    Pavel Martínek
SK/TJ:     Sportovní club Jedličkova ústavu Praha

__________________________________________________________________________________________________

39989458_2613060078919396_4972773423764733952_n

JMÉNO:    ANNA MUZIKOVÁ
NAROZEN/A:    1997
ZAMĚSTNÁNÍ:    student
STAV/DĚTI:  0  
KONÍČKY:    sport, hudba,
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    kuželka, disk
KATEGORIE:   F32
SPORTUJI OD ROKU:   2012 
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   ME Berlin bronz v kuželce

 

TRENÉR:   Klára Jelínková
SK/TJ:    Sportovní club Jedličkova ústavu Praha

__________________________________________________________________________________________________

39945283_467234767095169_2256928167845429248_n

JMÉNO:    DUŠAN ŠČAMBURA
NAROZEN/A:    1966
ZAMĚSTNÁNÍ:    
STAV/DĚTI:    
KONÍČKY:    sport
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    oštěp, koule
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

TRENÉR:  Martina Musilová  
SK/TJ:    AK Olomouc

__________________________________________________________________________________________________

Staňa

JMÉNO:    STANISLAV NÁČIN
NAROZEN/A:   1960
ZAMĚSTNÁNÍ:    divadlo
STAV/DĚTI:    
KONÍČKY:    sport
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:   disk, oštěp
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

TRENÉR:    
SK/TJ:    AC Wozmeni Zlín

__________________________________________________________________________________________________

vanek-jan-uvod

JMÉNO:    JAN VANĚK
NAROZEN/A:    1979
ZAMĚSTNÁNÍ:    
STAV/DĚTI:    
KONÍČKY:    sport
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    kuželka
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:  

TRENÉR:    
SK/TJ:    Atletika Bez Bariér Pardubice

___________________________________________________________________________

enge_profil

JMÉNO:    MICHAL ENGE
NAROZEN/A:    1985
ZAMĚSTNÁNÍ:    
STAV/DĚTI:    
KONÍČKY:   sport
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    kuželka
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

TRENÉR:    Eva Hrdinová
SK/TJ:  Atletika Bez Bariér Pardubice

__________________________________________________________________________________________________

2602-2019-015684926872908814538

JMÉNO:    TEREZA JAKSCHOVÁ
NAROZEN/A:    1995
ZAMĚSTNÁNÍ:   studentka/part-time na supportu pro StartupJobs 
STAV/DĚTI:    svobodná
KONÍČKY:    čtení knížek, malování
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    100m, 200m
KATEGORIE:   T47
SPORTUJI OD ROKU:   2011 
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   2.místo Mistrovství Evropy – 100 m, 3. místo Mistrovství Evropy – 200m

TRENÉR:    Jan Kotrouš
SK/TJ:   ASK Slavia Praha

__________________________________________________________________________________________________

IMG-20180820-WA0015

JMÉNO:    MARTIN KUKLA
NAROZEN/A:    1993
ZAMĚSTNÁNÍ:    operátor zákaznického servisu, lektor českého jazyka
STAV/DĚTI:    svobodný/0
KONÍČKY:    čtení, psaní, hudba, filmy, cestování, jízda na kole, vyprávění vtipů
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    hod oštěpem, vrh koulí
KATEGORIE:   F37
SPORTUJI OD ROKU:    2006
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:  3.místo GP Sharjah 2016, 4.místo MS Londýn 2017, 2xbronz na MSJ 2012 Olomouc, 1xbronz MSJ Stoke Mandeville 2014, 1xstříbro MSJ Staadkanal

TRENÉR:   
SK/TJ:    AK Olomouc

 

__________________________________________________________________________________________________

Reprezentace „C“:

Přema-9

JMÉNO:    PŘEMYSL LIŠKA
NAROZEN/A:    1988
ZAMĚSTNÁNÍ:    
STAV/DĚTI:    
KONÍČKY:    sport
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:

TRENÉR:    
SK/TJ:    

__________________________________________________________________________________________________

 

konecny

 

JMÉNO:     VOJTĚCH KONEČNÝ
NAROZEN/A:     1992
ZAMĚSTNÁNÍ:     důchodce
STAV/DĚTI:     svobodný/0
KONÍČKY:  motorky, hudba
SPORT:    atletika
DISCIPLÍNA/Y:    hod diskem, oštěpem, vrh koulí
KATEGORIE:    F52
SPORTUJI OD ROKU:    2016
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • 9.místo MS Londýn 2017 v hodu diskem
  • 2.místo Grand prix Berlín 2017 ve vrhu koulí
  • 8.místo ME Berlín 2018 v hodu diskem
  • 2.místo MČR 2018 ve vrhu koulí
  • 2.místo MČR 2018 v hodu oštěpem
  • 3.místo MČR 2018 v hodu diskem

TRENÉR:    Aneta Inochovská

SK/TJ:  Ostrava  

__________________________________________________________________________________________________

thumb_IMG_4319_1024-e1480599745930-175x300

JMÉNO:    MICHAL ROTTER
NAROZEN/A:    1981
ZAMĚSTNÁNÍ:    
STAV/DĚTI:    
KONÍČKY:    sport
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    oštěp
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:  

TRENÉR:    
SK/TJ:    AK Olomouc

__________________________________________________________________________________________________

broz

JMÉNO:   JAROSLAV BROŽ

NAROZEN/A:    1981
ZAMĚSTNÁNÍ:   důchodce
STAV/DĚTI:     svobodný/0
KONÍČKY:     fanoušek fotbalového klubu FC Baník Ostrava
SPORT:    atletika
DISCIPLÍNA/Y:     hod diskem, vrh koulí
KATEGORIE:    F52
SPORTUJI OD ROKU: 2017
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:   

  • 2.místo winter challenge Ancona 2018
  • 2.místo MČR 2018 v hodu diskem
  • 3.místo MČR 2018 ve vrhu koulí
  • 4.místo Grand prix Berlín 2018 v hodu diskem

 

__________________________________________________________________________________________________

adélka-e1480598744258-274x300

JMÉNO:    ADÉLA SEKYROVÁ
NAROZEN/A:    2001
ZAMĚSTNÁNÍ:    student
STAV/DĚTI:    svobodná
KONÍČKY:    sledování filmů, kreslení
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    hod kuželkou, hod diskem
KATEGORIE:   F32
SPORTUJI OD ROKU:   2012 
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:  bronzová medaile z MS juniorů v Holandsku 2015

TRENÉR:    
SK/TJ:    AK Olomouc

__________________________________________________________________________________________________

Filip-Vartoň-800x542

JMÉNO:    FILIP VARTOŇ
NAROZEN/A:    1991
ZAMĚSTNÁNÍ:    
STAV/DĚTI:    
KONÍČKY:    sport
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:  

TRENÉR:    
SK/TJ:    AK Olomouc

__________________________________________________________________________________________________

 Anička

JMÉNO:    ANNA MARCANÍKOVÁ
NAROZEN/A: 1995   
ZAMĚSTNÁNÍ:    
STAV/DĚTI:    
KONÍČKY:    sport
SPORT:   atletika
DISCIPLÍNA/Y:    
KATEGORIE:   
SPORTUJI OD ROKU:    
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:  

TRENÉR:    
SK/TJ:    AC Wozmeni Zlín

__________________________________________________________________________________________________