17 Dub

Firma Sýkora Sportswear bude oblékat reprezentační tým handicapovaných cyklistů!

Prezidium Českého svazu cyklistiky rozhodlo o novém výrobci reprezentačních dresů pro národní tým handicapovaných cyklistů.

Důvodem změny je především výrazné zvýhodnění výrobních a dodavatelských podmínek a snaha Českého svazu cyklistiky více podpořit skupinu handicapovaných cyklistů, kteří patří k absolutní světové špičce s tituly mistrů světa, vítězů Světového poháru či paralympijských her jak na dráze, tak v silničních disciplínách.

Firma Sýkora Sportswear bude handicapovaným reprezentantům vyrábět dresy individuálně s ohledem na jejich handicapy, disproporce a individuální potřeby.

Novinkou jsou také kompletní sponzorské sady oblečení pro medailisty mistrovství světa, Evropy, Světového poháru a paralympijských her.

Širší reprezentaci budou výrobky dodávány ve výrobních cenách podle ceníku, který tým handicapovaných cyklistů významně zvýhodňuje, oproti minulým letům.

Firma Sýkora, obléká mimo jiné i týmy pražské Dukly, Dukly Brno, Nutrend Specialized Racing, FAVORIT Brno, SUPERIOR MTB Team, GT Oportunity MTB team, Duklu Bratislava nebo nejúspěšnějšího handicapovaného cyklistu světa, Jiřího Ježka či mistra světa v cyklokrosu Martina Bínu.

Nutno dodat, že jsou to právě špičkoví cyklisté, kteří se svými poznatky a připomínkami významně se podílejí na vývoji oblečení. Tímto procesem se firmě Sýkora Sportswear podařilo vyrobit závodní kolekci, srovnatelnou se světovou špičkou, navíc v dostupných cenách.

„Je nám ctí a potěšením podpořit tímto naše skvělé sportovce, velmi si téhle nové spolupráce cením a věřím, že bude přínosná pro obě strany. Určitým způsobem je to něco nového, myšleno individuálním přístupem a osobními setkáními s konkrétními sportovci, čímž tahle nová smlouva velmi nabývá na důležitosti“ říká o významné smlouvě, která je uzavřena do konce roku 2020, majitel firmy, Jan Sýkora.

Mundial de Paraciclismo de Pista